Новини на E-mail

Валерій Соколенко гратиме у Німецькому "Енергі".

26.06.2009

Український захисник, Валерій Соколенко, який останній сезон провів у польському клубі "Полонія" (Битом), виступатиме в другій Бундеслізі за команду "Енергі" з Котбуса.

Уроджинець Чернігова в Україні виступав за команди "Борисфен", "Енергетик" та "Десна". 26-річний Соколенко підписав з німецьким клубом "Енергі" дворічний контракт. До речі котбусці, лише в перехідних матчах Бундесліги втратили можливість виступати серед еліти німецького футболу.

"Ми слідкували за Валерієм деякий час і вирішили, що він нам підходить", сказав менеджер команди з Котбуса, Штеффен Хайдріх.

Соколенко в чемпіонаті Польщі окрім "Полонії", також захищав кольори "Гурніка" з Лечни, а всього в Екстракласі провів 64 матчі та забив один м’яч.

Також нагадаємо, Валерій Соколенко є вихованцем чернігівського футболу, і у 2003 році у складі Полісся став чемпіоном області.

Детальніше...

Створено благодійний фонд Софії Русової

23.06.2009

chays.jpgЗ 22 червня у Чернігові розпочав свою діяльність Благодійний фонд Софії Русової.

Ініціатором його створення та керівником фонду є колишній президент і віце-президент футбольного клубу „Десна”

Іван Чаус.

Софія Русова – історична для української культури постать – народилась в 1856 році в селі Олешня на Чернігівщині.

Значну частину свого життя вона присвятила справі виховання дітей та підтриманню культурної самобутності України.

Ідея створення Благодійного фонду її імені з’явилась у Івана Чауса після знайомства з духовною спадщиною Софії

Русової і бажання відновити її садибу, руїни якої збереглись в Олешні.

Іван Чаус: «Я не бачу для себе місця в "брудному" футболі».

09.06.2009
Як відомо, два тижні тому з посади віце-президента футбольного клубу „Десна” пішов Іван Чаус – відома у чернігівському футболі людина, колишній віце-президент ПФЛ України.

Довкола цього факту точиться чимало розмов, чуток і пересудів. Багато вболівальників і досі не можуть зрозуміти, з якої причини „Десну” залишив один з найуспішніших футбольних менеджерів України.

Календар чемпіонату області 2009.

06.06.2009
gerb.jpg Шановні вболівальники та любителі футболу, до Вашої уваги календар матчів цьогорічного чемпіонату області з фуболу.

ФК "Полісся" 1:0 ФК "Ніжин". ФОТО.

06.05.2009

main1.jpgУ субботу 2-го травня у Добрянці відбувся один з двох пів-фінальних матчів розіграшу кубка області з футболу.

Пілся перемоги у першому матчі 0:1, "Полісся" приймало гостей з Ніжина з одноіменного футбольного клубу, на власному полі.

Завдяки президенту "Полісся" Івану Чаусу підтримати фарм-клуб "Десни" з Чернігова виїхала групанайпалкіших уболівальників головної команди області.

Щодо гри, то тут одразу було помітно, що футболісти "Полісся" не збираються віддавати зароблений ще у першому матчі гандикап, і одразу ж почали з атак. Дуже гарну гру показав лідер добрянців, у минулому й лідер, та улюбленець публіки уболівальників "Десни" - Валентин Круковець, який постійно виводив на ударні позицї нападників нашої команди, але нажаль у першому таймі реалізувати перевагу футболістам "Полісся" так і не вдалося.

У другому таймі малюнок гри не змінився - добрянці постійно володіли перевагою, але на відміну від першої половини гри, у другому таймі вдалося реалізувати її у забиті м'ячі. А вдалося це зробити Володимиру Білці. Цей м'яч і виявився переможним у зустрічі.

Таким чином "Полісся" отримало перемогу за сумою двох матчів з рахунком 2:0 і вийшло до фіналу, який відбудеться 9-го травня о 16:00 в м. Чернігові, на стадіоні ім. Ю.О. Гагаріна. Суперником нашої команди буде Єдність-2 з Плисок, яка у повторному матчі обіграла "Авангард" з Корюківки з рахунком 2:1.

ФК "Десна"2-2 ФК "Полісся"

23.04.2009
gerb.jpgУ зв’язку з тим, що Десна 24-й тур першої ліги пропускала, чернігівці вирішили зіграти товарисько-тренувальну гру з добрянським Поллісям.
Напевно, чернігівці вирішили на одній нозі обіграти Полісся, за що і поплатилися таким от дещо неочікуваним результатом. Добрянці грали з набагато більшим натхненням і бажанням, і після першого тайму вели у рахунку 2:0. Спочатку нападник суперників забив красеня гола під перекладину, а за кілька хвилин Полісся подвоїло рахунок після чудового розіграшу кутового.
Перший тайм(до речі, в цій грі тайми тривали по 30 хвилин) запам’ятався і вилученням Федоренко, за суперечку з арбітром після другого гола. Але за правилами тренувальних матчів, вилученого гравця можна замінити на іншого.
Проте вже в другому таймі чернігівці вирівняли становище. Спочатку Кілікевич скоротив рахунок пострілом з лінії карного майданчику, а трохи пізніше Кожем’яченко заробив пенальті і сам його реалізував.
Тож остаточній рахунок 2:2 і гра, що залишила позитивне враження про Полісся, та, певно, змусила трохи замислитись тренерів Десни. Втім, матч тренувальний, тож серйозних висновків робити не будемо.

Склад "Десни":
1-й тайм:
Федоренко, Щедраков, Євстафієв, Пічкур, Зейналов, Сердюк, Шарпар, Гребінюк, Кобець, Старенький, Чуланов
2-й тайм: Вітів, Щедраков, Євстафієв, Чуланов, Кожем'яченко, Рустамов, Зарицкий, Гурка, Бондаренко, Кілікевич, Гребінюк

Голи: Кілікевич, Кожем'яченко (п), у Полісся двічі відзначився Ігор Донець.
Видалення: Федоренко.

Стартував Кубок області з футболу.

23.04.2009

gerb.jpgУ суботу 18-го квітня стартував черговий Кубок області з футболу. цього року у ньому стартувало 16 команд, які під час жеребкування утворили такі пари: Козелець - Полісся, Технікум (Сосниця) - ЮСБ (Чернігів), Факел (Жовтневе) Агротрейд, Автомобіліст - ФК "Ніжин". Колос (Смолянка) - ФК "Авангард" (Корюківка), ФК "Мена" - Шина (Чернігів), Маяк (Лихачів) ФК "Славутич" і Юність (Борзна) - ФК "Єдність-2".

Тож наша команда у субботу у Козельці грала проти місцевого футбольного клубу, гра проходила за тотальної переваги нашої команди і закономірно закінчилася перемогою "Полісся" з рахунком 3:0. У складі "Полісся" м'ячами відзначилися: Олексій Чорний, Цупрунов та Білоус.

Решта матчів завершилися з такими результатами:  Технікум (Сосниця) 2-1 ЮСБ (Чернігів), Факел (Жовтневе) 0-5 Агротрейд, Автомобіліст 0-3 ФК "Ніжин". Колос (Смолянка) 1-2 ФК "Авангард" (Корюківка), ФК "Мена" 0-2 Шина (Чернігів), Маяк (Лихачів) 0-2 ФК "Славутич" і Юність (Борзна) 1-7 ФК "Єдність-2".

Таким чином у 1/4 фіналу утворилися такі пари: Технікум - Полісся, Агротрейд - ФК Ніжин, Авангард - Шина, і Славутич - Єдність-2.

Матчі 1/4 фіналу пройдуть 25-го квітня.

Суперкубок області: "Полісся" 2:3 "Єдність-2".

14.04.2009

У цьому матчі зійшлися дві кращі команди області, а саме добрянське "Полісся" та футбольний клуб "Єдність" з села Плиски.

Вся гра видалася дуже напруженою, дивлячись на гру важко було сказати, це грають обласні команди. У першому таймі ініціативою володіли футболісти "Полісся", яким двічі вдалося відзначитися, спочатку розписався у воротах номінальних гостей - Валентин Круковець, а за кілька хвилин потому  рахунок у матчі подвоїв Ігор Донець. На перерву команди відправилися за рахунку 2:0 на користь Полісся.

Цікаво, що сказав наставник плисківців своїм підопічним під час перерви, але на другий тайм вийшла  зовсім "інша" команда, яка дала добрянцям не лише гідний бій, а й змогла вирвати перемогу з рахунком 3:2.

Таким чином наша команда, в цьому сезоні, нажаль залишилася без жодного трофея.

ПП "ФК "Десна" - як це було, очищення.

07.04.2009
Іван Чаус, віце-президент ФК "Десна", котрий очолював футбольний клуб близько десяти років, зізнається, що він особливо не вірив у нинішнє збереження "Десни". Втім, десь ще у середені січня все-таки, як-то кажуть, замиготів промінчик надії, передачі клубу.

- Усе починалося з того, що мені зателефонував із Рівного помічник Короткова, з яким, до речі, ми раніше не були знайомі, - ділиться Іван Петрович. - А в середені січня Валерій Олександрович побував у Чернігові. Його прийняв міський голова. Перемовини з другого разу виявилися результативними.

Було створено приватне підприємство "Футбольний клуб "Десна". Про те, що новий власник вже є, повідомили Савченку.

Иван Чаус о перспективах ФК «Десна»

02.04.2009
gr_13.03.09_chaus.jpgВозвращение к жизни
Он признался, что не особо верил в передачу команды. Но, тем
не менее, за два дня до подписания договора о правопреемственности начал активные действия по сохранению костяка команды. Главное желание было — сохранить черниговских футболистов.
— Многие футболисты уже имели договоренности с другими командами. Например, Павла Щедракова и Владимира Чуланова, которые ехали в Алчевск, я, практически, снял с поезда. Заплатил за билеты в обе стороны и уговорил остаться на пару дней в Чернигове. Александр Бабор собирался в Симферополь. Он тоже поверил и остался. Самый перспективный молодой футболист Тимур Рустамов уже ехал подписывать контракт с Львовской командой «Карпаты». Уговорил его три дня повременить. Андрей Паляница уже находился на подписании контракта в кабинете президента Ахтырской команды «Нефтяник». Под свое честное имя я попросил его отложить подписание контракта на пару дней и приехать. У Ярослава Сердюка тоже были варианты. Я всегда считал, что в команде должно быть не менее 50% коренных черниговских футболистов. Поэтому так и сражался за каждого.

Пропозиції щодо вдосконалення регламенту

13.03.2009

Нещодавно до Чернігівської регіональної федерації футболу з побажаннями про вдосконадення регламенту змагань звернувся президент футбольного клубу „Полісся” Чаус Іван Петрович.
         Нагадуючи, що саме з пропозиції Івана Петровича два роки тому було впровадженно зміни в регламенті змагань професійних клубів першої та другої ліги, щодо участі у матчах гравців віком 18-19 років. Після цього нововведення „плодів” довго чекати не довелося, і вже того ж року до еліти Українського футболу було запрошено 14 молодих гравців (порівняно з показником, що був за рік до того то кількість виросла майже в 5 разів), і слід зазначити, що цей показник постійно зростає. Все це віддзеркалюється і на аматорському рівні. Правдою буде те , що ігнорування перспективними молодими гравцями це шлях в нікуди.
        Тож з метою удосконалення майстерності молодих гравців Чаус І.П. пропонує з сезону 2009 обов’язкову участь на полі молодого гравця 1991 року народження з заміною на гравця тогож року народження чи меншого за віком. На сезон 2010 вік 1992 року, на сезон 2011 вік 1993 року і так далі.
        Практика минулого сезону показала, що фінали Кубку області та супер Кубку області помилково проводити з двох ігор. Результати фіналу 2:2 і 1:1 з двох ігор не всі вболівальники можуть зрозуміти хто завоював Кубок. Таким чином з вищевикладеного Іван Петрович пропонує проводити фінал Кубку та Суперкубку області з одного матчу на нейтральному полі.
       Також пам’ятаючи зацікавленість вболівальників до золотого матчу „Динамо” – „Шахтар”, президент ФК „Полісся” запевняє що, правильним рішенням буде – проведення і у Чемпіонаті області золотого матчу на нейтральному полі, за умови рівної кількості очок лідируючих команд.

Відбувся фінал кубку Макарова

28.01.2009

img_1812mal.jpgДинамівське дербі у фіналі Меморіала Макарова викликало величезний інтерес у глядачів, яких зібралося незвично багато в манежі динамівської бази в Конча-Заспі. Уважними спостерігачами поєдинку стали президент Федерації футболу України Григорій Суркіс та президент «Динамо» Ігор Суркіс.

З перших хвилин ініціативою заволоділи підопічні Геннадія Литовченка та Юрія Калитвинцева. І вже на 12-й хвилині Гармаш на лівому фланзі отримав пас із центра поля, після чого красивим ударом відправив м'яча до сітки – 1:0. Незабаром міг відзначитися Морозенко, який красиво обігрався із Шевчуком і пробив низом із 12-ти метрів, але Кичак виявився на місці. А вже через шість хвилин Коркішко подвоїв перевагу своєї команди. Дмитро прийняв м'яча в 17-ти метрах від воріт і поцілив у лівий нижній кут – 2:0. Ще за кілька хвилин неабиякий дріблінг у чужому штрафному майданчику продемонстрував Шевчук. Обійшовши захисників, він завдав прицільного удару, але тепер уже блискуче зреагував Кичак і відбив м'яча, як і після удару Морозенка кількома секундами раніше. Молодіжна команда відповіла ударом Малина з лівого флангу, але неточно.

Після низки замін у складах обох команд в другому таймі гра трохи вирівнялася, але небезпечні моменти як і раніше виникали біля воріт команди Владимира Мунтяна. Один із них призвів до голу. Коркішко підставив ногу після удару Рибалки, але секундою раніше арбітр зафіксував офсайд. Та все ж м'яч побував ще раз у сітці воріт Кичака. На 84-й хвилині голкіпер збив у своєму штрафному майданчику Дедечка, і арбітр вказав на «позначку». Виконувати вирок узявся сам постраждалий. Кичак напрям польоту м'яча вгадав, але врятувати команду не зміг. Таким чином, здобувши впевнену перемогу, «Динамо-2» стало володарем Кубка Макарова-2009.

Після матчу переможці та фіналісти турніру отримали медалі, пам'ятні подарунки і Кубок з рук дружини легендарного воротаря Людмили Михайловської, дочки Анастасії, віце-президента Федерації футболу України Бориса Воскресенського, а також одноклубників Олега Олександровича: Олега Базилевича, Андрія Біби, Володимира Трошкіна, Анатолія Сучкова та Валерія Самохіна.

Найкращим воротарем турніру, на думку експертів, був визнаний голкіпер «Динамо-2» Денис Бойко, якому вручили приз імені Олега Макарова.

«Динамо-2» – «Динамо» (молодіжний склад) – 3:0

«Динамо-2»: Бойко, Новак, Родіна (Бутенін, 46), Парцванія (Шитов, 46), Кушніров, Петров (Герасим’юк, 58), Гармаш, Морозенко (Рибалка, 64), Д.Єременко (Дедечко, 58), Коркішко, Шевчук (Сокол, 60).

«Динамо» (молодіжний склад):
Кичак, Сокуренко, Прилєпов, Рижук, Менжега (Назарчук, 30), Оздоєв (Прокипчук, 58), Пархоменко (Долгій, 55), Білала (Коваленко, 33), Макаренко (Коваль, 46), Малин (Рябий, 39; Канделакі, 71), Чепілов (Сердюк, 33).

Голи: Гармаш (12), Коркішко (18), Дедечко (84, пен.).

У Києві проходить кубок Макарова.

26.01.2009

123456.jpgЧотирнадцятий раз на полях Києва та Київської області проходить зимній турнір пам’яті видатного голкіпера СРСР, Заслуженого майстра спорту і заслуженого тренера України Олега Макарова.
Цього року в турнірі приймають участь 16 команд.

Згідно регламенту турніра, до 1/4 фіналу проходять перші три команди групи «В», та перші дві команди з груп «А» і «С» (Плюс найкраща третя команда).

Чернігівську область на цих змаганнях представляє ФК  «Єдність» (Плиски).

Також не можна залишити поза увагою той факт, що за молодіжну команду Динамо виступає вихованець чернігівського футболу Ярослав Сердюк, який нещодавно підписав контракт зі столичним клубом.

Нагадаємо, що перший Меморіал Макарова відбувся 13 років тому – у 1996 році. Організатором змагань котрі проводяться під егідою Національної федерації футболу Украіни, виступає Федерація футболу Київської області.

2008 – «Оболонь».

Цьогорічний фінал турніру відбудеться 27 січня і пройде у манежі заміської бази Динамо у Конча-Заспі. У фіналі зійдуться дві київські команди, а саме «Динамо-2» і молодіжний склад «Динамо».

Стартував чемпіонат міста з футзалу

23.01.2009

gerb.jpgСтартував черговий чемпіонат Чернігова з футзалу серед чоловічих команд.

Цього року порадувала кількість команд, що бере участь, в турнірі, найбільш приваблює те, що ця кількість кожного року зростає.

Турнір полягає з Вищої Ліги, в якій беруть участь 10 команд, і Першої Ліги, розділеної на три групи по 7 команд.

Після перших турів як у Вищій так і в Першій лігах стало очевидне, що кожна команда боротиметься лише за вищі місця.

Найближча гра відбудеться завтра (24-го січня) у Фізкультурно-оздоровчому комплексі (ФОК), що знаходиться на 5-кутах,

суперниками нашої команди будуть футболісти "Лимонаду".

Початок матчу о 14:00.

Запрошуємо всіх Вас прийти та підтримати нашу команду!

Чемпіонат України серед жінок ФК "Легенда" (Чернігів) - ФК "Нафтохімік" (Калуш,Ивано-Франковська обл.)

07.11.2008

4 листопада о 13.ОО відбулась календарна гра Чемпіонату України серед жінок ФК "Легенда" (Чернігів) - ФК "Нафтохімік" (Калуш,Ивано-Франковская обл).    Це був завершальний матч першого кола фінального етапу Чемпіонату країни, який чернігівські футболістки провели в Добрянці. Насамперед, це було святом для місцевих жителів, особливо для школярів. На разі Чернігівські вболівальники мали змогу приїхати на предоставленому автобусі. Стадіон назбирав біля тисячі глядачів, серед них був присутній фан-клуб ФК «Десна», який активно вболівав за дівчат.
    У перерві матчу провели конкурси з розіграшем цінних подарунків .
    Та головною подією був поєдинок «Легенди» з діючим чемпіоном країни. Це була дуже напружена гра, в якій з рахунком 1:0 отримала перемогу ФК «Легенда».

Download This Video Powered By VivoYouTube Plugin

Кращі бомбардири Чемпіонату області 2008 року.

28.10.2008

Кожем"яченко О.  ФК"Полісся" (Добрянка)     - 17

Круковец В.   ФК"Полісся" (Добрянка)           - 15

Лагойда І.     ФК"Єдність" (Плиски)               - 13

Твердовский  ФК"Єдність" (Плиски)               - 12

Чемпіонату області з футболу 2008 року серед команд ФК "Єдність" - ФК " Полісся "

08.10.2008

4 жовтня відбувся матч Чемпіонату області з футболу 2008 року вищої ліги серед команд ФК "Єдність" (Плиски) - ФК "Полісся" (Добрянка), з рахунком 2:3 на користь ФК "Полісся".

1/4 Кубку України серед аматорських команд ФК"Полісся"(Добрянка) і ФК"Збараж" (Терноп.обл.)

24.09.2008

1/4 Кубку України серед аматорських команд ФК   23 вересня відбувся футбольний матч Кубку України серед аматорських команд ФК"Полісся"(Добрянка) і ФК"Збараж" (Терноп.обл.), де ФК "Полісся" перемогла з рахунком 3:1. Враховуючи, що на попередньому матчі на виїзді ФК "Полісся" програла з рахунком 2:0 ФК "Збараж", до 1/2 фіналу увійшла команда з Тернопільської області.

ФК "Полісся" увійшла до 1/4 фіналу Кубку України серед аматорських команд

04.09.2008

Після того, як ФК "Полісся" на виїзді перемогла ФК "Світанок" (Ковалівка, Київська обл.) з рахунком 3:1, 3 вересня несподівано програла їй, з рахунком 0:2.

ФК «Полісся» стартує в Кубку України з футболу серед аматорських команд 2008 року

28.08.2008
Успішно стартував ФК «Полісся» в Кубку України з футболу серед аматорських команд 2008 року. 1/8 фіналу в дуже напруженому матчі на виїзді ФК «Полісся» (Добрянка) здолало ФК «Світанок» (Ковалівка) з Київщини з рахунком 3:1

ІВАН ЧАУС : «МОЄ СЕРДЦЕ НАЛЕЖИТЬ ФК «ПОЛІССЯ»

11.08.2008
- Іване Петровичу !Упродовж восьми років ФК «Полісся» був фарм- клубом чернігівської «Десни ». Та ось стало відомо, що у цьогорічному чемпіонаті області стартуватиме «Десна -2 », в якій зібрано чимало молодих перспективних гравців.
А що ж ФК «Полісся»?

- Думається, є усі підстави сказати : ФК «Полісся» - це загальновизнаний футбольною Чернігівщиною бренд.
- Ми пройшли тернистий 15-річний шлях від аутсайдера Ріпкинського району до звання чемпіона області й володаря кубка Чернігівщини. Мешканці селища за цей час були свідками багатьох спортивних свят, футбольних турнірів ,концертів . Особливо запам*яталися міжнародні товариські зустрічі з футболу зі збірною штату Каліфорнія(США)
- 1999 рік,командою із Сербії БСК «Белград»
- 2003 рік, після якої підписав контракт з ФК «Десна» перший легіонер ,захисник Мілан Загорац.В 2002 році на 10-річчя ФК «Полісся» була незабутня товариська зустріч з футболу з ветеранами київського «Динамо» та у 2006 році урочисте вшанування 300- річчя селища Добрянка. Так що маємо традиції , які варто продовжувати .

Иван Чаус: мое сердце принадлежит черниговскому футболу

14.08.2008

Футбол в нашем городе, да и в области тоже, возрождение, успехи и поражения футбольного клуба «Десна», на протяжении последних десяти лет ассоциировалось с именем Ивана Петровича Чауса. Он принял команду в тот момент, когда клуб был пришел в полный упадок, команду покинули все игроки, футболисты почти год не получали зарплаты, материально-техническая база была разрушена, у клуба имелись крупные долги и уголовные дела. Вылетев из первой лиги, команда была на последнем месте по второй лиге. Во время матчей на трибуне собирались всего 200-300 человек самых преданных болельщиков. Вот с чего пришлось начинать молодому энергичному тридцатилетнему президенту. Как показало время, он сумел возродить славное имя «Десны».
Уже через год, поверив новому руководителю, начали возвращаться коренные черниговские футболисты. Тогда вернулись стразу три Юрия – Яковенко, Мелашенко и Бондаренко, Александр Савенчук, Вадим Постовой, Владимир Авраменко, Владимир Кулик, и вместе с ними начали прогрессировать молодежь: Александр Кожемяченко, Андрей Поляница, Артем Перевозчиков. Параллельно развивалась инфраструктура, у «Десны» появились раздевалки, столовая, общежитие для футболистов, запасное поле, восстановительный центр, заработала система детского футбола на ФК «Десна». Важно также, что болельщики вернулись на стадион! Однако этой весной Иван Чаус покинул ФК «Десна». Чем же он сегодня занимается и как ему живется без команды, в которую вложено столько сил, труда, нервов? На эти и другие вопросы Иван Петрович ответил в новом офисе ФК «Полесье», который открылся недавно в областном центре.

Круковец и Кожемяченко еще будут востребованы на профессиональном уровне

06.08.2008

chays.jpg- Иван Петрович, за последний год  в вашей карьере произошли значительные изменения . Чем сейчас занимается в недалеком прошлом  президент ФК «Десна» ?

- Я написал заявление  и ушел из «Десны» . Сейчас основное время уделяю команде «Полесье » ( Добрянка), которую содержу 15 лет . Эта команда 8 лет была  фарм- клубом «Десны» , и через нее прошли многие известные в городе и в Украине футболисты .

- А как получилось , что такие известные в футбольной среде Украины люди ,как Бобович, Круковец и Кожемяченко , оказались в «Полесье»?

- Поскольку команда , игравшая ранее под этим названием и являвшаяся моим детищем , весной была переименована в «Десну -2» , то «Полесье » пришлось создавать заново с нуля и формировать за две недели до старта Кубка области .И я благодарен футболистам , игравшим долгое время за «Десну» и согласившимся помочь мне в формировании новой команды, - Игорю Бобовичу , Александру Кожемяченко , Александру Савенчуку, Александру Митько ,Максиму Маркелову ,Александру Селиванову. Рядом с ними ,надеюсь , будет расти и набираться опыта перспективная молодежь ,которую мы планируем наигрывать не только в областных соревнованиях , но и в Кубке Украины  среди аматорских команд, где стартуем уже в этом сезоне. Также приложим усилия , чтобы болельщики со временем увидели «Полесье» и на профессиональном уровне.

Чемпіонат області. Наступна гра!

05.08.2008
Наступна гра ФК "Полісся" - ЮСБ "Еліт-Картопля" відбудется 9.08.2008 на стадіоні "Полісся" в Добрянці. Початок о 12-00

Урочисте відкриття офісу

05.08.2008

00001.jpg 27 липня 2008 року відбулось відкриття офісу  ФК «Полісся» на яке були запрошені ветерани Чернігівського футболу,тренери, а також єкс - футболісти ФК "Десна" які нині захищають кольори ФК " Полісся " ( Добрянка)

Символічну стрічку відкриття офісу розрізали президент ФК"Полісся" Чаус Іван Петрович , начальник управління лісового та мисливського господарства Горохівський Іван Олексійович та кращий бомбардир  ФК " Десна" нині футболіст ФК " Полісся" Кожем*яченко Олександр.