Ще не зареєстровані?

Новини на E-mail

Матч гідний фіналу.

10.05.2010

1119_20080802_1406741674.jpg     У неділю, 9-го травня відбувся фінал кубка Чернігівської області з футболу. В третє поспіль фінальний матч звів на футбольному полі дві кращі команди області - ФК "Єдність-2" (Плиски) та ФК "Полісся" (Добрянка).
Перед початком гри відбулась урочиста церемонія нагородження призерів чемпіонату області з футболу 2009 року, на якій футболісти "Полісся" та "Єдності" отримали нагороди, завойовані у минулому році.
   Матч проходив у дуже напруженій боротьбі. В першому таймі краще виглядала команда з Плисок. На 10-й хвилині матчу Максим Легеда небезпечно пробивав по воротам ФК "Полісся", та добрянців врятувала стійка воріт, а вже за кілька хвилин, після передачі Тарикіна, Олександр Яловець з п'яти метрів розстріляв ворота "Полісся".
     Єдність могла і подвоїти рахунок, але Валько не реалізував чудову нагоду забити.
На прикінці першого тайму футболістам "Полісся" вдалося вирівняти гру, за 5 хвилин до завершення першої половини матчу Валентин Круковець обігравши кількох захисників влучно пробив у дальній кут воріт. Перший тайм завершився з рахунком 1:1.

На початку другого тайму Стецюк обігравши у центральній зоні двох захисників "Полісся" влучно пробив з-за меж штрафного майданчику і після серії рикошетів м'яч опинився у воротах "Полісся".

Після пропущеного голу, футболісти "Полісся" повністю заволоділи ігровою та територіальною перевагою, але на протязі всього часу, що добрянці "висіли" на воротах "Єдності" нашій команді нажаль не вдалося зрівняти рахунок, більш того Колесник обрізавши нашу команду на своїй половині поля вивів Олексія Воробея на побачення з нашим голкіпером, та Роман Андріяш нажаль був безсилим 3:1.

За 5 хвилин до завершення матчу Олександр Цупрунов виявився першим на добиванні, після підступного удару Олександра Колесника, та без надзусиль переправив м'яча у порожні ворота "Єдності". На останніх хвилинах матчу за грубу гру проти суперника був вилучений з поля Олександр Колесник. Нажаль зрівняти рахунок у матчі нашим футболістам так і не вдалося, матч завершився перемогою "Єдності" з рахунком 3:2.
     Таким чином володарем кубка Чернігівської області стає ФК "Єдність-2" (Плиски).
     Фахівці, що були присутні на матчі, по завершенню гри високо оцінили рівень гри обох команд.

< ПопередняФінал кубка Чернігівської області 2010 року. м.Ніжин. ВІДЕО.   ФК "Полісся" у фіналі кубка областi.Наступна >