12345

ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ПОЛІССЯ"

Останній матч  
28 жовтня 2017 року
Чемпіонат області з футболу

ФК "Полісся" (Добрянка)
ФК "Прилуки" (Прилуки)
3:0
хЛТБЙОУЛЙК РПТФбМ

Реклама

Вхід користувачам.






Ще не зареєстровані?

Новини на E-mail






 

1/8 розіграшу Кубка області з футболу

07.04.2011
football55.jpg16 квітня стартує черговий розіграш Кубка області з футболу2011р. Цього року заявлено 16 команд, які при сліпому жеребкуванні, що відбулось сьогодні в приміщенні Чернігівської обласної федерації футболу, утворили наступні пари:

1) ФК Маяк (Лихачів)- ФК Полісся-Юність(Добрянка)
2) ЛКТ (Чернігів)- Дружба-Нова (Варва)
3) ЮСБ(Чернігів)- ФК «Єдність-2» (Плиски)
4) Колос (Смолянка)- Будівел-Енергія
5) ФК Славутич(Славутич) – Авангард (Корюківка)
6) ФК Технікум(Сосниця) – Зернопром(Чернігів)
7) ФК Мена(Мена) – ФК Ніжин(Ніжин)
8) Агродім(Бахмач)-ФК Нікос(Чернігів)

16 квітня стартує черговий розіграш Кубка області з футболу2011р. Цього року заявлено 16 команд, які при сліпому жеребкуванні, що відбулось сьогодні в приміщенні Чернігівської обласної федерації футболу, утворили наступні пари:

1) ФК Маяк (Лихачів)- ФК Полісся-Юність(Добрянка)
2) ЛКТ (Чернігів)- Дружба-Нова (Варва)
3) ЮСБ(Чернігів)- ФК «Єдність-2» (Плиски)
4) Колос (Смолянка)- Будівел-Енергія
5) ФК Славутич(Славутич) – Авангард (Корюківка)
6) ФК Технікум(Сосниця) – Зернопром(Чернігів)
7) ФК Мена(Мена) – ФК Ніжин(Ніжин)
8) Агродім(Бахмач)-ФК Нікос(Чернігів)

 
< ПопередняВідбулися ігри 1/8 кубка області з футболу   Валерій Соколенко підписав контракт з ФК «Чорноморець» (Одеса) Наступна >

Наступна гра

 
        29 вересня 2018 року
Українська Прем'єр Ліга

Десна U-21 (Чернігів)
Ворскла U-21 (Полтава) 
 Початок: 15:00

Турнірна таблиця

 
Чемпіонат області 
з футболу 2017 року
 м Команда  і  м'ячі  о 
 1 Агродім(Бахмач) 24  70-20  64
 2  Ніка (Чернігів) 24  60-16 59
 3 ФК Чернігів 24 59-17 58
 4  Кудрівка (Сосниця) 24  57-21 45
 5 Зернопром(Анисів) 24 

39-27

38
 6 Фаворит (Корюківка) 24 50-37 36
 7  Кремінь (Ічня) 24 31-27 36
8  Полісся (Добрянка) 24  49-60  30
 9 Динамо (Ніжин) 22  34-58 21
 10 Фк Прилуки 24  41-55  20
 11 ФК Городня 24  18-61 16
 12  Десна-2 (Чернігів) 24 21-56  13
 13  Ревна(Семенівка) 24 14-66  10