Ще не зареєстровані?

Новини на E-mail

Результативна перемога в Ніжині

11.07.2011

x_ba865619.jpgПісля прикрої поразки в минулому турі від  команди «ЛКТ» (Чернігів), юні полісяни вийшли на гру з ФК «Ніжин», налаштовані на перемогу. В першому таймі  гра практично була рівною, в середині тайму був грубо збитий Олександр Дацюк і з пенальті рахунок відкрив Олександр Цупрунов. В першому таймі ніжинці двічі могли розпечатати ворота добрянців: якщо в першому випадку воротар Олександр Ширай був на висоті, то в другому гравець ФК «Ніжин» не поцілив в площину воріт з трьох метрів. На цьому практично всі гольові моменти в ФК «Ніжин» закінчились.

На початку другого тайму красень гол забиває Олександр Цупрунов. Не встигли оговтатися від другого голу ніжинці, як індивідуальну майстерність показав Валентин Круковець забивши третій гол. В одній з контратак ніжинці відквитали один гол, але на цьому гра не закінчилась. До кінця матчу встиг забити ще два красені голи Олександр Цупрунов та Андрій Лапекін. Це був яскравий покер Олександра Цупрунова.

Отже з рахунком 6:1 ФК «Полісся» здобув переконливу перемогу. Наприкінці матчу частина ніжинських вболівальників була розчарована грою своїх земляків і почала палко підтримували добрянських футболістів.