Ще не зареєстровані?

Новини на E-mail

За крок до фінішу

15.08.2011

dscn8000rrr.jpgВигравши в попередньому турі у «ЮСБ» (Чернігів) з рахунком 3:2, потім програвши з рахунком 2:1 команді «ЛКТ» (Чернігів) футболісти ФК «Полісся» на гру з ФК «Славутич» вийшли налаштовані тільки  на перемогу. З перших хвилин матчу заволоділи ініціативою і прагнули забити швидкий гол, але змарнували багато моментів, більше того гострі контратаки славутичан могли закінчитися голом. Лише Вадим Тарикін міг двічі розпечатати ворота добрянців.

Перший тайм закінчився нульовою нічиєю. На початку другого тайму невідпорним ударом під перекладину відкрив рахунок Максим Чаус, потім результативними ударами відзначилися Дмитро Борщ, Єгор Шемет та двічі – Олександр Цупрунов, довівши рахунок до розгромного 5:0.

В останньому турі ФК «Авангард» (Корюківка) буде приймати добрянське «Полісся», де  визначиться переможець чемпіонату міста Чернігова 2011 року.

< ПопередняКалендар чемпіонату Чернігівської області з футболу 2011 року. ІI коло   Чемпіонат міста ЧерніговаНаступна >