Ще не зареєстровані?

Новини на E-mail

Нічия з «ЮСБ»

17.10.2011

footballgorod_slide.jpgПрикро починати матчі з хвилини мовчання, прикро, коли йдуть з життя молоді футболісти. Саме в цей день не стало 21-річного Артема Лавриненка, колишнього гравця ФК «Полісся» (Добрянка)…

Мабуть, ця звістка залишила свій відбиток на деяких гравцях, особливо в першому таймі. В результаті дитячих помилок центральних захисників та воротаря на 20-й хвилині першого тайму «Полісся» програвало 0:2, і тільки після такого рахунку футболісти почали пробуджуватись на полі та створювати реальні моменти для взяття воріт. Після пасу Сергія Коваленка майстерно відквитав один м’яч Валентин Круковець.  Після цього сам Сергій віч-на-віч з воротарем не зміг забити стовідсотковий гол.

Практично весь другий тайм гравці «Полісся» володіли ігровою та територіальною перевагою. Гравці «ЮСБ» декілька раз відповіли гострими контратаками. Якщо б футболісти «Полісся» забили всі м’ячі зі створених гольових моментів, особливо Сергій Коваленко, який двічі не зміг поцілити в практично пусті ворота, то рахунок був би розгромний на користь ФК «Полісся».

Напруга на ворота «ЮСБ» зростала і в середині другого тайму Олександр Цупрунов зрівняв рахунок в цьому матчі. Добрянці в другому таймі повинні були вигравати, але нажаль цього вечора не вистачило мабуть і  майстерності і везіння.

< ПопередняПеремога над «Авангардом» з бронзовим відливом   Вічна пам'ять Наступна >