Ще не зареєстровані?

Новини на E-mail

Перемога над «Авангардом» з бронзовим відливом

25.10.2011

0010site.jpgВідбувся принциповий матч, в якому вирішувалось доля бронзових медалей. Матч зібрав велику кількість глядачів, які були задоволені як грою так і результатом ФК «Полісся».

Гра розпочалась без розвідки і на високих швидкостях, команди по черзі почали створювати моменти біля воріт суперників. В середині першого тайму після розіграшу кутового, несподівано, на добиванні один з гравців команди «Авангард» відкрив рахунок.

Після суттєвої підтримки вболівальників команда «Полісся» повністю заволоділа ініціативою і повинна була неодноразово зрівнювати рахунок ще в першому таймі, але на заваді ставали то перекладина, то воротар.

Другий тайм вийшов дуже феєричним, з красивими голами та комбінаціями. На початку другого тайму два красені голи забив В’ячеслав Койдан, після яких  захист «Авангарду» не справлявся з тими швидкостями, які запропонували гравці «Полісся». Гравці «Авангарду» не могли нічим протидіяти швидкісним комбінаціям добрянців.

Чергові свої голи забили Максим Чаус, Сергій Коваленко, Олександр Цупрунов, Олександр Стельмашенко. Після серії голів в одній з контратак гравці «Авангарду» змогли відквитати один гол,  а крапку в цьому матчі після чудової комбінації  поставив Валентин Круковець.

Отже, 7:2 – це рекорд забитих м’ячів в історії протистоянь між командами «Полісся» (Добрянка) та «Авангард»(Корюківка).