Ще не зареєстровані?

Новини на E-mail

Феєрична перемога в Славутичі

01.11.2011

y_76a9232a111.jpgВ заключному турі чемпіонату області з футболу ФК «Полісся» розгромив на виїзді ФК «Славутич». На початку матчу дві чудові нагоди відкрити рахунок були у гравців ФК «Славутич», але на останньому рубежі досить впевнено захищав ворота добрянців О. Ширай.

Нічого не передвіщало такого розгромного рахунку. Але вже наприкінці першого тайму добрянці вигравали з рахунком 3:0. В другому таймі  все розвивалося за тим же сценарієм, що і в першому. Мали можливості забити обидва суперники, але забивали тільки добрянці. Остаточний рахунок 6:0 на користь ФК «Полісся» (Добрянка), який на мажорній ноті закінчив для себе бронзовий сезон.

Якщо коротенько підвести підсумки сезону 2011 року, то було видно, що команда з другої половини першого кола і до кінця сезону додала швидкості, зіграності та результативності і невипадково в останніх 14-ти турах не програла жодної гри: 12 перемог і 2 нічиї. Команда «Полісся» забила найбільшу кількість голів серед учасників чемпіонату області з футболу 2011р. і це говорить про великий потенціал молодої самобутньої команди.

< ПопередняКращий бомбардир чемпіонату області 2011 – Олександр Цупрунов   Перемога над «Авангардом» з бронзовим відливомНаступна >