12345

ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ПОЛІССЯ"

Останній матч  
 19 серпня 2017 року
Чемпіонат області з футболу
 
ФК "Полісся" (Добрянка)
ФК "Городня" (Городня)
5:0
хЛТБЙОУЛЙК РПТФбМ

Реклама

Вхід користувачам.






Ще не зареєстровані?

Новини на E-mail






 

Вшанування бронзових призерів 2011р.

23.01.2012
img_7733komanda.jpgЦими днями в Добрянці  в дружній атмосфері відбулось урочисте вшанування гравців та тренерів ФК «Полісся» з нагоди завоювання бронзових медалей чемпіонату області з футболу 2011р.
Перший віце-президент обласної федерації футболу Анатолій Вікторович Свистун та  віце-президент Володимир Михайлович Курбаков привітали гравців, тренерів та керівництво клубу  з бронзовими нагородами, відзначили кращого бомбардира області 2011р. Олександра Цупрунова та Валентина Круковця, за зайняте друге місце в списку кращих бомбардирів.  Також  отримали відзнаку від Федерації Футболу області  один із самих найстабільніших молодих гравців – Микола Мазепа та спортивний директор – Михайло Силенок.
Приємно, що команду привітав перший заступник голови обласної ради Коробко Іван Іванович і особисто вручив почесну грамоту обласної ради головному бомбардиру чемпіонату області 2011р. Олександру Цупрунову.
Від керівництва Ріпкинського району заступник районної ради Юрій Іванович Лемешко вручив відзнаки граючому тренеру Валентину Круковцю та головному тренеру ФК «Полісся» Ігорю Бобовичу.
Вечір проходив в дружній сімейній обстановці, гравців та тренерів розважали колективи творчої самодіяльності смт. Добрянки.
Гравці згадували минулий чемпіонат, який без сумнівів залишив багато незабутніх, приємних вражень та спогадів.
 
< ПопередняФК «Полісся» - бронзовий призер міжнародного турніру в Гомелі   Міжнародний турнір в ГомеліНаступна >

Наступна гра

 
        26 серпня 2017 року
Чемпіонат області з футболу
 
ФК "Кудрівка" (Сосниця)
ФК "Полісся" (Добрянка)
 
Початок: 17:00

Турнірна таблиця

 
Чемпіонат області 
з футболу 2017 року
 м Команда  і  м'ячі  о 
 1  Ніка (Чернігів) 13  38-9  32
 2 Агродім(Бахмач) 13  42-15  31
 3 ФК Чернігів 12  36-10 30
 4  Кудрівка (Сосниця) 12  38-12 27
 5 Фаворит (Корюківка) 13  30-18 22
 6 Зернопром (Анисів) 13 16-13 19
 7  Кремінь (Ічня) 13 20-22 17
8  Полісся (Добрянка) 13   27-36  15
 9 ФК Прилуки 13  25-29 14
 10  Ревна (Семенівка) 13  14-33  10
 11 Динамо (Ніжин) 13  9-37  7
 12  ФК Городня 13 13-47  5
 13  Десна-2 (Чернігів) 13 10-34  5