Ще не зареєстровані?

Новини на E-mail

ФК «Полісся» (Добрянка) очолив турнірну таблицю

29.05.2012

dscn8051site.jpgМинулої суботи ФК «Полісся» (Добрянка) приймав на своєму полі ФК «Ніка» (Чернігів). З перших хвилин добрянці заволоділи ініціативою і вже в дебюті матчу Вадим Тарикін відкрив рахунок.  Не встигли футболісти «Ніки» оговтатись після першого пропущеного голу, як після красивої комбінації, яку розпочав Валентин Круковець, Максим Чаус влучним ударом замкнув передачу. Після цього футболісти «Полісся» дещо заспокоїлися і почали з’являтися можливості відкрити рахунок гравцям «Ніки». В другому таймі добрянці могли і потроїти рахунок, але чудову реакцію демонстрував воротар  «Ніки».

І все-таки футболістам «Ніки» наприкінці матчу вдалося в одній з контратак скоротити рахунок. Свисток судді зафіксував чергову перемогу «Полісся» з рахунком 2:1, що дало можливість одноосібно очолити турнірну таблицю в Чемпіонаті області 2012

< ПопередняВсеукраїнська спартакіада в Алушті   Розпочався чемпіонат області з футболу 2012Наступна >