Ще не зареєстровані?

Новини на E-mail

Футбольні байкери в Добрянці

01.09.2012

5202site.jpg25 серпня 2012 року до дня Незалежності України на Чернігівщині відбувся міжнародний мотофестиваль «Оксамитовий мотосезон». Байкери проїхали колонною мальовничими куточками Поліського краю, викликавши масу овацій та приємних емоцій з боку місцевих мешканців.

В Добрянці гості побували у єдиній в Чернігівській області старообрядницькій церкві, де отець Сергій розповів історію виникнення цієї церкви та старообрядництва в цілому.

Цього дня жителі с. Добрянка стали свідками ще однієї незвичайної події, адже вперше на Чернігівщині  місцевий стадіон «Полісся» в рамках мотофестивалю приймав Міжнародний матч з футболу між збірними байкерів України та Білорусі. Цей матч зібрав більше двох тисяч глядачів, які не тільки були здивовані великою кількістю вишуканих мотоциклів, а й надзвичайно видовищною грою «футбольних байкерів». Коментував цей неймовірний матч незрівнянний ведучий каналу 1+1, улюбленець молоді – Геннадій Попенко. В перервах глядачі мали змогу сфотографуватися  з мотоциклами, а місцеву дітвору байкери охоче катали вулицями селища.

Матч розпочався з атак збірної України, яка на протязі всього першого тайму володіла ініціативою. Гравці неодноразово могли відкрити рахунок, але  голкіпер збірної Білорусі вправно виручав від неминучого голу. Перший тайм так і закінчився з нульовою нічиєю.

msite.jpgНа початку другого тайму українські байкери змогли відкрити рахунок, подарувавши масу позитиву численним вболівальникам. Все йшло до перемоги збірної України в цьому матчі, але наприкінці гри білоруси на контратаці змогли зрівняти рахунок.

Для визначення переможця в цьому матчі в серії пенальті сильнішими виявилася збірна Білорусі, яка перемогла з загальним рахунком 3:2. Білоруські байкери та їх прихильники раділи так, немов виграли Чемпіонат світу…

Певно, Добрянка ще довго пам’ятатиме цю зустріч, яскраві враження від двоколісних гостей надовго залишаться в серцях глядачів та вболівальників. І не так важливо, хто здобув перемогу, головне, що такі події об’єднують дружні країни, наповнюють новими незабутніми емоціями та додають барв в наше життя.

< ПопередняПеремога над "ЮСБ"   Іван ЧАУС: «Вітчизняний футбол хворий, і його потрібно лікувати»Наступна >