12345

ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ПОЛІССЯ"

Останній матч  
 17 червня 2017 року
Чемпіонат області з футболу
 
ФК "Десна-2" (Чернігів)  
ФК "Полісся" (Добрянка)

0:4
хЛТБЙОУЛЙК РПТФбМ

Реклама

Вхід користувачам.






Ще не зареєстровані?

Новини на E-mail






 

Полісся-Юність (Добрянка) – чемпіон області 2013

29.10.2013

dsc01219.jpgНаймолодша команда області «Полісся-Юність» (Добрянка) в дуже гострій боротьбі виборола золоті медалі чемпіонату області серед команд першої ліги.

Змагання проходили в два етапи. Перший етап передбачав змагання в групах. Потім по дві кращі команди з трьох груп виходили до фінальної частини чемпіонату, де вже шість команд грали  між собою у два кола, за результатами яких і були визначені чемпіон та призери.

В фінальній частині молоді гравці показали свою майстерність, волю до перемоги і успішно виступили здобувши сім перемог, дві нічиї, і лише одну поразку.

Отже, цьогорічними чемпіонами області стали: Ширай Олександр, 1992р.н., Сітченко Андрій, 1995р.н., Малюк Вадим, 1995р.н., Садовий Денис, 1995р.н., Відякін Олег, 1993р.н., Мазепа Микола, 1993р.н., Бєлка Володимир, 1990р.н., Троцик Ігор, 1995р.н., Бобровник Антон, 1992р.н., Клименко Олександр, 1992р.н., Скідан Іван, 1994р.н., Качин Михайло, 1996р.н., Мироненко Дмитро, 1996р.н., Ткаченко Сергій, 1996р.н., Губар Олександр, 1996р.н., Зенченко Олексій, 1996р.н., Мазур Микита, 1995р.н., Бобович Денис, 1995р.н., Бондар Євген, 1996 р.н.

Вітаємо юних чемпіонів з перемогою!

 
< ПопередняВідкритий Чемпіонат м. Чернігова 2013 року   Матч-реванш між збірними байкерів Білорусі та УкраїниНаступна >

Наступна гра

 
        24 червня 2017 року
Чемпіонат області з футболу
 
ФК "Полісся" (Добрянка)
ФК "Кремінь" (Ічня)
 
Початок: 14:00

Турнірна таблиця

 
Чемпіонат області 
з футболу 2017 року
 м Команда  і  м'ячі  о 
 1  Агродім(Бахмач)  5  11-5  12
 2  Кудрівка  5  12-4  10
 3  Ніка (Чернігів)  4  10-6  10
 4  ФК Чернігів  10-4  9
 5  ПОЛІССЯ (Добрянка)  10-3  6
 6  Ревна (Семенівка)  5-5  6
 7  Фаворит (Корюківка)  4  7-7  5
8  Зернопром (Анисів)  1-2  5
 9  ФК Прилуки  4  9-11  4
 10  ФК Городня  5  8-12  4
 11  Кремінь (Ічня)  5  7-13  4
 12  Динамо (Ніжин)  5  2-11  4
 13  Десна-2 (Чернігів)  5  2-10  1