Ще не зареєстровані?

Новини на E-mail

Перша перемога юних Полісян

26.05.2014
n3-ao6a4w8g.jpgРозпочато новий сезон чемпіонату Чернігівської області з футболу 2014 р. серед команд вищої ліги. Футбольний клуб «Полісся-Юність» (Добрянка) в першому турі приймав досвідчений ФК «Фрунзівець» (Ніжин). Матч був досить напруженим та нервовим, адже молоді полісяни хотіли довести свою спроможність не тільки конкурувати з досить досвідченими командами, але і їх перемагати.
З перших хвилин гравці ФК «Полісся» заволоділи ігровою ініціативою та здійснили декілька перспективних  атак. Але з досить вигідних позицій двічі не вистачило майстерності завершити атаки Павлу Федосову. Більш серйозна нагода відкрити рахунок була у ніжинців і тільки якимось дивом м’яч не залетів у ворота добрянців.
Другий тайм розпочався з атак полісян, але ніжинці вирівняли гру. І тільки наприкінці матчу гравці «Полісся» додали швидкості, почали різноманітно комбінувати, а на 85-й хвилині матчу невідпорно красивим ударом головою перший гол в сезоні забив Вадим Малюк, чим  надзвичайно порадував добрянських вболівальників. А в додані хвилини матчу після красивих комбінацій гравець «Полісся» Богдан Лазаренко подвоїв рахунок, що стало логічним завершенням дебютного матчу команди ФК «Полісся-Юність».

< ПопередняФеєрична перемога над ФК «Ревна» (Семенівка)   Світла пам'ять!Наступна >