Ще не зареєстровані?

Новини на E-mail

Міжнародний футбольний матч байкерів

29.08.2014

olrd3_cwv7e.jpgВ рамках Міжнародного мотофестивалю «Голубі озера 2014» відбувся міжнародний футбольний матч між збірними України та Білорусі серед байкерів. За характером це був матч-реванш, тому що в 2012 р. перемогу здобула збірна Білорусі,  2013 рік став переможним для  збірної України, і цього року дві збірні зустрілися  втретє.

Матч виявився досить напруженим та цікавим, адже сам приїзд байкерів до Добрянки це вже подія для мешканців селища, та особливо для дітей. Байкери не тільки грали в футбол а й катали їх на своїх чудових мотоциклах та влаштовували фотосесії.

На трибунах було теж досить весело та жваво завдяки відомому ведучому Сергію Фіглеру, який коментував події на полі в стилі камеді клаб.

В першому таймі впевнено з рахунком 3:1 виглядала збірна України, на початку другого тайму українці забивають ще один гол і, здавалося, що інтриги вже не буде. Але білоруси додали в швидкостях і на доданих хвилинах матчу, змогли зрівняти рахунок, який становив 5:5. Приємно було, що за збірну Білорусі грали ще дві дівчини-байкери, які своєю зовнішністю та присутністю на полі відволікали гравців збірної України, що, мабуть, і допомогло зрівняти рахунок.

І тільки в серії пенальті з рахунком 8:7 збірна України здобула перемогу.

Яким би не був рахунок матчу, не було тут ані переможців, ні переможених. Всі раділи зустрічі та незабутніми хвилинами спілкування. Скрізь панувала дружня атмосфера живих емоцій та радості. І гравці, і вболівальники отримали море задоволення та приємних вражень.

< ПопередняФК «Полісся-Юність» - бронзовий призер чемпіонату області   Міжнародний футбольний матчНаступна >