12345

ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ПОЛІССЯ"

Останній матч  
07 жовтня 2017 року
Чемпіонат області з футболу

ФК "Кремінь" (Ічня)
ФК "Полісся" (Добрянка)
1:3
хЛТБЙОУЛЙК РПТФбМ

Реклама

Вхід користувачам.






Ще не зареєстровані?

Новини на E-mail






 

ФК «Полісся-Юність» - бронзовий призер чемпіонату області

03.10.2014

kjfimjxtgmi.jpgУспішним виявився цьогорічний чемпіонат області з футболу для наймолодшої команди «Полісся-Юність» (Добрянка). На початку сезону мало хто з фахівців вірив, що юні полісяни втрутяться в боротьбу за медалі чемпіонату, але гравці «Полісся» своєю  грою показали, що вони можуть грати не лише на рівних з лідерами чемпіонату, а й їх перемагати.

Якщо проаналізувати чемпіонат в цілому, більшість матчів команда виглядала досить впевнено – про що свідчать перемоги над непростими суперниками в першому колі ФК «Борзна», (Борзна), ФК «Фрунзівець» (Ніжин), ФК «Ревна» (Семенівка), ФК «Лосинівка» (Лосинівка), ФК «Ніка» (Чернігів). В матчі з чемпіоном області ФК «Єдність» (Плиски) при рівній грі  не вистачило зрілості, досвіду – і як наслідок – пропущені голи наприкінці матчу. Були ігри і не досить виразні – наприклад, з ФК «Зернопром», в яких команда не вища за класом, здобувала досить легкі перемоги над «Поліссям».

Доля бронзових медалей для «Полісян» вирішувалась в останньому турі чемпіонату області, в грі на виїзді проти ніжинського «Фрунзівця», що виявляло неабияку інтригу. Протягом всього матчу, «Полісся» володіло ініціативою, комбінувало свою гру і досить впевнено перемогло з рахунком 4:1.

Цей сезон запам’ятався для молодих гравців, адже для більшості з них це перші медалі в чемпіонаті області.

 
< ПопередняУспішний початок чемпіонату області   Міжнародний футбольний матч байкерівНаступна >

Наступна гра

 
        14 жовтня 2017 року
Чемпіонат області з футболу
 
ФК "Полісся" (Добрянка)
ФК "Десна-2" (Чернігів)  
Початок: 15:00

Турнірна таблиця

 
Чемпіонат області 
з футболу 2017 року
 м Команда  і  м'ячі  о 
 1 Ніка (Чернігів) 20  60-14  50
 2  Агродім(Бахмач) 19  63-20 49
 3 ФК Чернігів 19 53-17 43
 4  Кудрівка (Сосниця) 19  50-18 38
 5 Зернопром(Анисів) 19 

35-21 

35
 6 Фаворит (Корюківка) 20 47-32 30
 7  Кремінь (Ічня) 18 27-26 27
8  Полісся (Добрянка) 20  41-55  24
 9 ФК Прилуки 20  34-58 20
 10 Динамо (Ніжин)  19  41-55  11
 11 Ревна (Семенівка) 19  15-51  10
 12  ФК Городня 19 18-57  9
 13  Десна-2 (Чернігів) 19 16-47  9