Ще не зареєстровані?

Новини на E-mail

Перша перемога «Полісся».

21.06.2016

Після нічиєї з «Нікою» у минулому турі, деякі фахівці вважали, що цей результат був випадковістю для молодої добрянської команди, але наступна гра на виїзді в Анисові, проти ФК «Зернопром», показала що це не так.

Молода команда показала зрілу, змістовну та результативну гру.

Одразу ж на старті матчу другий матч поспіль голом відзначився – Петро Варивода,  добрянці одразу дали зрозуміти, що вийшли на поле, щоб перемагати.

На 10 хвилині мату був вилучений гравець Полісся – Костянтин Рудник, і всю гру добрянцям довелось грати в меншості.  Це дуже згартувало колектив, який вирішив показати всім скептикам, що і в десятьох можуть вирішувати долю матчу на свій рахунок. В результаті чого на перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь добрянців, на 43 хвилині матчу з пенальті відзначився Олександр Цупрунов.

В другому таймі гравці «Зернопрому» додали в швидкостях та наполегливості, і зуміли до середини тайму зрівняти рахунок 2:2.

Після чого гравець «Полісся» - Євген Бондаренко знову вивів вперед нашу команду – 3:2.

На 85 хвилині, за гру рукою  у ворота «Полісся» було призначено пенальті, на який відмінно зреагував 17 річний воротар – Максим Татаренко, арбітр матчу ж вирішив, що пенальті требе перебити, але й вдруге наш воротар врятував команду від пропущеного голу.

А вже на прикінці матчу граючий тренер «Полісся» - Олександр Цупрунов, фантастичним ударом зі штрафного забив вирішальний м’яч, який і приніс «Поліссю» першу і заслужену перемогу в новому сезоні.

Наступна гра відбудеться в Добрянці, 25 червня ФК «Полісся» прийматиме ФК «Борзна».
Початок матчу о 17:00.