12345

ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ПОЛІССЯ"

Останній матч  
 17 червня 2017 року
Чемпіонат області з футболу
 
ФК "Десна-2" (Чернігів)  
ФК "Полісся" (Добрянка)

0:4
хЛТБЙОУЛЙК РПТФбМ

Реклама

Вхід користувачам.






Ще не зареєстровані?

Новини на E-mail






 

Підсумки першого кола

20.07.2016
x_86991f91.jpg

Наприкінкі першого кола юні полісяни зіграли два пропущених матчі з лідерами чемпіонату, командами з міста Ніжин - Динамо та Фрунзівець. 

Якщо в першому матчі нашим футболістам вдалось перемогти  Динамо, завдяки двом красивим голам Петра Вариводи, то в другому матчі добрянці поступилися фавориту чемпіонату області, в складі яких виступають такі досвідчені футболісти як Валентин Круковець, Володимир Чуланов, Олександр Бабор та інші, проте наша команда дуже гідно  виглядала на фоні фаворита, на початку матчу, через прикру помилку у захисті пропустили швидкий мяч. Далі гра вирівнялась, і точилась переважно в центрі поля, під занавіс матчу граючий тренер Полісся – Олександр Цупрунов змарнував чудову нагоду зрівняти рахунок – вийшовши на побачення з голкіпером ніжинців, Олександр нажаль не влучив у ворота, і тут спрацювало всім відоме правило «не забиваєш ти – забивають тобі». Ніжинці втекли у стрімку контратаку і встановили остаточний рахунок матчу 2:0.

Якщо в цілому підсумувати перше коло, то крім прикрої поразки в Ічні від місцевого Динамо, в якій наша команда домінувала всю гру, але нажаль програла. Виступ для молодої команди в першому колі чемпіонату можна вважати успішним.
Тож побажаємо нашим молодим футболістам за підсумками чемпіонату зайняти призові місця!

 
< ПопередняФК «Полісся» Добрянка - За три кроки до фінішу.   Перша перемога «Полісся». Наступна >

Наступна гра

 
        24 червня 2017 року
Чемпіонат області з футболу
 
ФК "Полісся" (Добрянка)
ФК "Кремінь" (Ічня)
 
Початок: 14:00

Турнірна таблиця

 
Чемпіонат області 
з футболу 2017 року
 м Команда  і  м'ячі  о 
 1  Агродім(Бахмач)  5  11-5  12
 2  Кудрівка  5  12-4  10
 3  Ніка (Чернігів)  4  10-6  10
 4  ФК Чернігів  10-4  9
 5  ПОЛІССЯ (Добрянка)  10-3  6
 6  Ревна (Семенівка)  5-5  6
 7  Фаворит (Корюківка)  4  7-7  5
8  Зернопром (Анисів)  1-2  5
 9  ФК Прилуки  4  9-11  4
 10  ФК Городня  5  8-12  4
 11  Кремінь (Ічня)  5  7-13  4
 12  Динамо (Ніжин)  5  2-11  4
 13  Десна-2 (Чернігів)  5  2-10  1