12345

ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ПОЛІССЯ"

Останній матч  
 19 серпня 2017 року
Чемпіонат області з футболу
 
ФК "Полісся" (Добрянка)
ФК "Городня" (Городня)
5:0
хЛТБЙОУЛЙК РПТФбМ

Реклама

Вхід користувачам.






Ще не зареєстровані?

Новини на E-mail






 

Підсумки першого кола

20.07.2016
x_86991f91.jpg

Наприкінкі першого кола юні полісяни зіграли два пропущених матчі з лідерами чемпіонату, командами з міста Ніжин - Динамо та Фрунзівець. 

Якщо в першому матчі нашим футболістам вдалось перемогти  Динамо, завдяки двом красивим голам Петра Вариводи, то в другому матчі добрянці поступилися фавориту чемпіонату області, в складі яких виступають такі досвідчені футболісти як Валентин Круковець, Володимир Чуланов, Олександр Бабор та інші, проте наша команда дуже гідно  виглядала на фоні фаворита, на початку матчу, через прикру помилку у захисті пропустили швидкий мяч. Далі гра вирівнялась, і точилась переважно в центрі поля, під занавіс матчу граючий тренер Полісся – Олександр Цупрунов змарнував чудову нагоду зрівняти рахунок – вийшовши на побачення з голкіпером ніжинців, Олександр нажаль не влучив у ворота, і тут спрацювало всім відоме правило «не забиваєш ти – забивають тобі». Ніжинці втекли у стрімку контратаку і встановили остаточний рахунок матчу 2:0.

Якщо в цілому підсумувати перше коло, то крім прикрої поразки в Ічні від місцевого Динамо, в якій наша команда домінувала всю гру, але нажаль програла. Виступ для молодої команди в першому колі чемпіонату можна вважати успішним.
Тож побажаємо нашим молодим футболістам за підсумками чемпіонату зайняти призові місця!

 
< ПопередняФК «Полісся» Добрянка - За три кроки до фінішу.   Перша перемога «Полісся». Наступна >

Наступна гра

 
        26 серпня 2017 року
Чемпіонат області з футболу
 
ФК "Кудрівка" (Сосниця)
ФК "Полісся" (Добрянка)
 
Початок: 17:00

Турнірна таблиця

 
Чемпіонат області 
з футболу 2017 року
 м Команда  і  м'ячі  о 
 1  Ніка (Чернігів) 13  38-9  32
 2 Агродім(Бахмач) 13  42-15  31
 3 ФК Чернігів 12  36-10 30
 4  Кудрівка (Сосниця) 12  38-12 27
 5 Фаворит (Корюківка) 13  30-18 22
 6 Зернопром (Анисів) 13 16-13 19
 7  Кремінь (Ічня) 13 20-22 17
8  Полісся (Добрянка) 13   27-36  15
 9 ФК Прилуки 13  25-29 14
 10  Ревна (Семенівка) 13  14-33  10
 11 Динамо (Ніжин) 13  9-37  7
 12  ФК Городня 13 13-47  5
 13  Десна-2 (Чернігів) 13 10-34  5