Ще не зареєстровані?

Новини на E-mail

Полісся зіграє з Десною.

28.06.2017
afisha.pngОдержавши дві поспіль перемоги, над ніжинським Динамо та над дублерами Десни, футболісти Полісся занадто впевненими підійшли до гри з аутсайдером першості - Кременем з Ічні. Недооцінка суперника, ледь не стала фатальною для нашої команди, адже номінальний аутсайдер вже з перших хвилин матчу притиснув добрянців до воріт, і змусив грати "на відбій", що і призвело до голу у наші ворота у одній з атак гостей. Проте до честі наших футболістів вони змогли переломити хід поєдинку та відігратися вже у першому тайму завдяки голу Сергія Коваленка.
Доречі гру нашої команди відвідав почесний гість - Головний тренер чернігівської "Десни" - Олександр Рябоконь.
Другий тайм матчу пройшов у рівній боротьбі, з великою кількістю небезпечних моментів у обох команд, проте рахунок на табло завершився не змінним - 1:1.
Наступний матч, що є дуже символічним, наша команда зіграє з основною командою чернігівської Десни. Десни, для якої Полісся 8 років було фарм-клубом, і виховало понад 60 професійних футболістів, таких як Олександр Романчук, Віталій Гавриш, Андрій Ярмоленко, Денис Скепський. Денис доречі сьогодні також вийде на поле рідного стадіону Добрянки у складі Деснянців! Отже запрошуємо всіх жителів Добрянки на видатний матч! Початок о 16:30