12345

ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ПОЛІССЯ"

Останній матч  
28 жовтня 2017 року
Чемпіонат області з футболу

ФК "Полісся" (Добрянка)
ФК "Прилуки" (Прилуки)
3:0
хЛТБЙОУЛЙК РПТФбМ

Реклама

Вхід користувачам.






Ще не зареєстровані?

Новини на E-mail






 

У Києві проходить кубок Макарова.

26.01.2009

123456.jpgЧотирнадцятий раз на полях Києва та Київської області проходить зимній турнір пам’яті видатного голкіпера СРСР, Заслуженого майстра спорту і заслуженого тренера України Олега Макарова.
Цього року в турнірі приймають участь 16 команд.

Згідно регламенту турніра, до 1/4 фіналу проходять перші три команди групи «В», та перші дві команди з груп «А» і «С» (Плюс найкраща третя команда).

Чернігівську область на цих змаганнях представляє ФК  «Єдність» (Плиски).

Також не можна залишити поза увагою той факт, що за молодіжну команду Динамо виступає вихованець чернігівського футболу Ярослав Сердюк, який нещодавно підписав контракт зі столичним клубом.

Нагадаємо, що перший Меморіал Макарова відбувся 13 років тому – у 1996 році. Організатором змагань котрі проводяться під егідою Національної федерації футболу Украіни, виступає Федерація футболу Київської області.

Впродовж всієї історії турніру переможцями ставали:

1996 – «Хімік» (Житомир),

 

1997 – «Оболонь»,

 

1998 – «Динамо-2»,

 

1999-2000 – «Зміна-Оболонь»,

 

2001 – «Рігонда» (Білая Церква),

 

2002 – «Динамо-2»,

 

2003 – «Борисфен» (Бориспіль),

 

2004 – «Нафком-Академія» (Ірпінь),

 

2005, 2006, 2007 – «Динамо-2»,

 

2008 – «Оболонь».


Цьогорічний фінал турніру відбудеться 27 січня і пройде у манежі заміської бази Динамо у Конча-Заспі. У фіналі зійдуться дві київські команди, а саме «Динамо-2» і молодіжний склад «Динамо».

 
< ПопередняВідбувся фінал кубку Макарова   Мемориал Макарова: динамовский финалНаступна >

Наступна гра

 
        29 вересня 2018 року
Українська Прем'єр Ліга

Десна U-21 (Чернігів)
Ворскла U-21 (Полтава) 
 Початок: 15:00

Турнірна таблиця

 
Чемпіонат області 
з футболу 2017 року
 м Команда  і  м'ячі  о 
 1 Агродім(Бахмач) 24  70-20  64
 2  Ніка (Чернігів) 24  60-16 59
 3 ФК Чернігів 24 59-17 58
 4  Кудрівка (Сосниця) 24  57-21 45
 5 Зернопром(Анисів) 24 

39-27

38
 6 Фаворит (Корюківка) 24 50-37 36
 7  Кремінь (Ічня) 24 31-27 36
8  Полісся (Добрянка) 24  49-60  30
 9 Динамо (Ніжин) 22  34-58 21
 10 Фк Прилуки 24  41-55  20
 11 ФК Городня 24  18-61 16
 12  Десна-2 (Чернігів) 24 21-56  13
 13  Ревна(Семенівка) 24 14-66  10